Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

P Ř E B O R    V Y S O Č I N Y

Rozpis utkání
  
R O Z P I S   U T K Á N Í 
 
 
 
 Všechna utkání byla dohrána - už 9. ročník Přeboru Vysočiny je úspěšně za námi.. 
 
 

 
 22. kolo
 19.03.18    18.00 h   TJ Bohdalec  Ďáblovi Drtiči
                 19.30 h   AT Screw „A“  Vyhaslé hokejové naděje 
 20.03.18    18.00 h   Radňovice  Pekelný Mantinel
                 19.30 h   A je to  Žďárští Korbelíci
 21.03.18    18.00 h   Chmel Niňo Žďár  AT Screw „B“
 
 
 21. kolo
 12.03.18    18.00 h   Pekelný Mantinel  TJ Bohdalec
                 19.30 h   Vyhaslé hokejové naděje  A je to
 13.03.18    18.00 h   Ďáblovi Drtiči  Chmel Niňo Žďár
                 19.30 h   Chachaři  AT Screw „A“
 14.03.18    18.00 h   Žďárští Korbelíci  Radňovice
 
 
 20. kolo
 05.03.18    18.00 h   AT Screw „B“  Ďáblovi Drtiči
                 19.30 h   Radňovice  Vyhaslé hokejové naděje
 06.03.18    18.00 h   Chmel Niňo Žďár  Pekelný Mantinel
                 19.30 h   A je to  Chachaři
 07.03.18    18.00 h   TJ Bohdalec  Žďárští Korbelíci
 
 
 19. kolo
 26.02.18    18.00 h   Žďárští Korbelíci  Chmel Niňo Žďár
                 19.30 h   Vyhaslé hokejové naděje  TJ Bohdalec
 27.02.18    18.00 h   Pekelný Mantinel  AT Screw „B“
                 19.30 h   AT Screw „A“  A je to
 28.02.18    18.00 h   Chachaři  Radňovice
 
 
 18. kolo
 19.02.18    18.00 h   TJ Bohdalec  Chachaři
                 19.30 h   Chmel Niňo Žďár  Vyhaslé hokejové naděje
 20.02.18    18.00 h   Ďáblovi Drtiči  Pekelný Mantinel
                 19.30 h   Radňovice  AT Screw „A“
 21.02.18    18.00 h   AT Screw „B“  Žďárští Korbelíci
 
 
 17. kolo
 12.02.18    18.00 h   TJ Bohdalec  AT Screw „A“ 
                 19.30 h   AT Screw „B“  Vyhaslé hokejové naděje
 13.02.18    18.00 h   Žďárští Korbelíci  Ďáblovi Drtiči
                 19.30 h   A je to  Radňovice
 14.02.18    18.00 h   Chachaři  Chmel Niňo Žďár
 
 
 16. kolo
 05.02.18    18.00 h   Ďáblovi Drtiči  Vyhaslé hokejové naděje
                 19.30 h   TJ Bohdalec  A je to
 06.02.18    18.00 h   Pekelný Mantinel  Žďárští Korbelíci
                 19.30 h   AT Screw „B“ – Chachaři
 07.02.18    18.00 h   Chmel Niňo Žďár  AT Screw „A“
 
 
 15. kolo
 29.01.18    18.00 h   Radňovice  TJ Bohdalec
                 19.30 h   Vyhaslé hokejové naděje – Pekelný Mantinel
 30.00.18    18.00 h   Chachaři  Ďáblovi Drtiči
                 19.30 h   AT Screw „B“  AT Screw „A“
 31.01.18    18.00 h   A je to  Chmel Niňo Žďár
 
 
 14. kolo
 22.01.18    18.00 h   Pekelný Mantinel  Chachaři
                 19.30 h   Žďárští Korbelíci  Vyhaslé hokejové naděje
 23.01.18    18.00 h   AT Screw „B“  A je to
                 19.30 h   Ďáblovi Drtiči  AT Screw „A“
 24.01.18    18.00 h   Chmel Niňo Žďár  Radňovice
 
 
 13. kolo
 15.01.18    18.00 h   AT Screw „A“  Pekelný Mantinel
                 19.30 h   A je to  Ďáblovi Drtiči
 16.01.18    18.00 h   Chachaři  Žďárští Korbelíci
                 19.30 h   Radňovice  AT Screw „B“
 17.01.18    18.00 h   TJ Bohdalec  Chmel Niňo Žďár
 
 
 12. kolo
 08.01.18    18.00 h   AT Screw „B“ – TJ Bohdalec
                 19.30 h   Vyhaslé hokejové naděje  Chachaři
 09.01.18    18.00 h  Žďárští Korbelíci  AT Screw „A“
                 19.30 h   Ďáblovi Drtiči  Radňovice
 10.01.18    18.00 h   Pekelný Manitenel  A je to
 
 
 11. kolo
 18.12.17    18.00 h   Ďáblovi Drtiči – TJ Bohdalec
                 19.30 h   Vyhaslé hokejové naděje – AT Screw „A“
 19.12.17    18.00 h   Pekelný Mantinel  Radňovice
                 19.30 h   Žďárští Korbelíci – A je to
 20.12.17    18.00 h   AT Screw „B“ – Chmel Niňo Žďár
 
 
 10. kolo
 11.12.17    18.00 h   TJ Bohdalec  Pekelný Mantinel
                 19.30 h   A je to  Vyhaslé hokejové naděje
 12.12.17    18.00 h   Chmel Niňo Žďár – Ďáblovi Drtiči
                 19.30 h   AT Screw „A“ – Chachaři
 13.12.17    18.00 h   Radňovice  Žďárští Korbelíci
 
 
 9. kolo
 04.12.17    18.00 h   Ďáblovi Drtiči – AT Screw „B“
                 19.30 h   Vyhaslé hokejové naděje  Radňovice
 05.12.17    18.00 h   Chachaři – A je to
                 19.30 h   Pekelný Mantinel – Chmel Niňo Žďár
 06.12.17    18.00 h   Žďárští Korbelíci  TJ Bohdalec
 
 
 8. kolo
 27.11.17    18.00 h   TJ Bohdalec – Vyhaslé hokejové naděje
                 19.30 h   Chmel Niňo Žďár – Žďárští Korbelíci
 28.11.17    18.00 h   AT Screw „B“ – Pekelný Mantinel
                 19.30 h   Radňovice  Chachaři
 29.11.17    18.00 h   A je to – AT Screw „A“
 
 
 7. kolo
 20.11.17    18.00 h   Chachaři – TJ Bohdalec
                 19.30 h   Vyhaslé hokejové naděje – Chmel Niňo Žďár
 21.11.17    18.00 h   Pekelný Mantinel – Ďáblovi Drtiči
                 19.30 h   AT Screw „A“ – Radňovice
 22.11.17    18.00 h   Žďárští Korbelíci – AT Screw „B“
 
 
 6. kolo
 13.11.17    18.00 h   TJ Bohdalec – AT Screw „A“
                 19.30 h   AT Screw „B“  Vyhaslé hokejové naděje
 14.11.17    18.00 h   Radňovice – A je to
                 19.30 h   Ďáblovi Drtiči – Žďárští Korbelíci
 15.11.17    18.00 h   Chmel Niňo Žďár  Chachaři
 
 
 5. kolo
 06.11.17    18.00 h   A je to  TJ Bohdalec
                 19.30 h   Vyhaslé hokejové naděje – Ďáblovi Drtiči
 07.11.17    18.00 h   Žďárští Korbelíci – Pekelný Mantinel
                 19.30 h   Chachaři – AT Screw „B“
 08.11.17    18.00 h   AT Screw „A“  Chmel Niňo Žďár 
 
 
 4. kolo
 30.10.17    18.00 h   Pekelný Mantinel  Vyhaslé hokejové naděje
                 19.30 h   TJ Bohdalec – Radňovice
 31.10.17    18.00 h   Ďáblovi Drtiči – Chachaři
                 19.30 h   AT Screw „A“ – AT Screw „B“
 01.11.17    18.00 h   Chmel Niňo Žďár – A je  to
 
 
 3. kolo
 23.10.17    18.00 h   Vyhaslé hokejové naděje – Žďárští Korbelíci
                 19.30 h   Chachaři – Pekelný Mantinel
 24.10.17    18.00 h   A je to – AT Screw „B“
                 19.30 h   AT Screw „A“ – Ďáblovi Drtiči
 25.10.17    18.00 h   Radňovice – Chmel Niňo Žďár
 
 
 2. kolo
 16.10.17    18.00 h   Pekelný Mantinel – AT Screw „A“
                 19.30 h   Ďáblovi Drtiči – A je to
 17.10.17    18.00 h   Žďárští Korbelíci – Chachaři
                 19.30 h   AT Screw „B“ – Radňovice
 18.10.17    18.00 h   Chmel Niňo Žďár – TJ Bohdalec
 
 
 1. kolo
 09.10.17    18.00 h   Chachaři  Vyhaslé hokejové naděje
                 19.30 h   TJ Bohdalec – AT Screw „B“
 10.10.17    18.00 h   AT Screw „A“ – Žďárští Korbelíci
                 19.30 h   Radňovice – Ďáblovi Drtiči
 11.10.17    18.00 h   A je to – Pekelný Mantinel
 
 
 
 1.    ChmEl Niňo Žďár
 2.    TJ Jiskra Bohdalec
 3.    Radňovice
 4.    A je to           
 5.    AT Screw „A“
 6.    Chachaři
 7.    Vyhaslé hokejové naděje
 8.    Žďárští korbelíci
 9.    Pekelný mantinel
 10.  Ďáblovi drtiči
 11.  AT Screw „B“
 12.  volno
 
 
 
 Systém soutěže:
 
 1. kolo          1 – 12        2 – 11        3 – 10        4 – 9          5 – 8          6 – 7
 2. kolo        12 – 7          8 – 6          9 – 5        10 – 4        11 – 3          1 – 2
 3. kolo          2 – 12        3 – 1          4 – 11        5 – 10        6 – 9          7 – 8
 4. kolo        12 – 8          9 – 7        10 – 6        11 – 5          1 – 4          2 – 3
 5. kolo          3  12        4 – 2          5 – 1          6 – 11        7 – 10        8 – 9
 6. kolo        12 – 9        10 – 8        11 – 7          1 – 6          2 – 5          3 – 4
 7. kolo          4 – 12        5 – 3          6 – 2          7 – 1          8 – 11        9 – 10
 8. kolo        12 – 10      11 – 9          1 – 8          2 – 7          3 – 6          4 – 5
 9. kolo          5 – 12        6 – 4          7 – 3          8 – 2          9 – 1        10 – 11
 10. kolo      12 – 11        1 – 10        2 – 9          3 – 8          4 – 7          5 – 6
 11. kolo        6 – 12        7 – 5          8 – 4          9 – 3        10 – 2        11 – 1
 
 12. kolo      12 – 1        11 – 2        10 – 3          9 – 4          8 – 5          7 – 6
 13. kolo        7 – 12        6 – 8          5 – 9          4 – 10        3 – 11        2 – 1
 14. kolo      12 – 2          1 – 3        11 – 4        10 – 5          9 – 6          8 – 7
 15. kolo        8 – 12        7 – 9          6 – 10        5 – 11        4 – 1          3 – 2
 16. kolo      12  3          2 – 4          1 – 5        11 – 6        10 – 7          9 – 8
 17. kolo        9 – 12        8 – 10        7 – 11        6 – 1          5 – 2          4 – 3
 18. kolo      12 – 4          3 – 5          2 – 6          1 – 7        11 – 8        10 – 9
 19. kolo      10 – 12        9 – 11        8 – 1          7 – 2          6 – 3          5 – 4
 20. kolo      12 – 5          4 – 6          3 – 7          2 – 8          1 – 9        11 – 10
 21. kolo      11 – 12       10 – 1          9 – 2          8 – 3          7 – 4          6 – 5
 22. kolo      12 – 6          5 – 7          4 – 8          3 – 9          2 – 10        1 – 11
 
 
 

© www.stolnitenis-preborvysociny.wbs.cz | 2009-2018 | Created by Ondřej Daniel
TOPlist